Interwiew s Jonas Brothers

21. srpna 2008 v 14:10 | Ujinka
V Americe jsou teď naprostou senzací a tak máme obroskou radost, že klukům z Jonas Brothers vyjde konečně deska i u nás. Popcorn se s nimi sešel v Kolíně nad Rýnem a zjistil spoustu ohromujících skutečností: tihle tři týpci věří v boha, nesmějí mít sex a jeden z nich je nevyléčitelně nemocný...
Singl "S.O.S." stejně jako další songy z jejich alba "Jonas Brothers" josu hlavně o lásce a romantice. Ale když mají bratři Kevin (20), Joe (18) a Nick Jonas (15) začít mluvit o svých pocitech, začnou se zajíkat a dokonce se červenají. Důvod: máma Denise a táta Kevin nespustí svoje syny ani na vteřinu z očí. Otec Kevin, učitel rétoriky, který byl víc jak deset let kazatelem v církvi "Assembly of God", doprovází svoje kluky už přes dva roky jako co-manager všude po světě. Kontruloje je jako hlídací pes, aby všichni zůstali hodní a pečlivě kontroluje každou otázku. Když Popcorn během rozhovoru v Kolíně nad Rýnem zabrousil na téma sex a láska, vylítnul táta Kevin jako čertík z krabičky a jasně prohlásil: "No questions about sex!" Po rozhovoru nám ale Joe mezi čtyřma očima prozradil: "Flirtovat můžeme, ale stálou přítelkyni nebo dokonce sex nám táta zakázal!"
V písničce "S.O.S." se všechno točí kolem jednoho rande - už jste bvy sami byli zamilovaní?
Joe: Před dvěma lety jsem byl zamilovaný do jedné přítelkyně naší rodiny a pár měsíců jsme spolu chodili. Znali jsme se už několik let, ale pak se odstěhovala pryč, a tak se naše cesty rozešly. Rozloučení s ní bylo opravdu těžké a občas se mi po ní stýská ještě dneska.
Nick: Svojí první přítelkyni jsem měl ve čtrnácti. Tedy myslím si, že jsem do ní byl zamilovaný, ale vlastně ještě dneska moc nevím, co je to vlastně ta velká láska.
Kevin: Já jsem měl první trable s láskou v šestnácti. Když ti to pak zničí přátelství, je opravdu těžké, aby se s tím člověk vyrovnal.
Vzpomínáte si ještě na svůj první polibek?
Kevin: (zčervená) Stalo se to, když mi bylo 13. To jsem si poprvé.
Joe: Ve 14vyšel ven s nějakou holkou-ti na bowling - byla to malá krásná pusa, nic víc. (Smích)
Nick: Můj první polibek? Ten jsem prožil před dvěma lety v Kalifornii. Bylo mi tehdy 13 a byl to neuvěřitelně krásný pocit!
Máte přítelkyni?
Kevin: (rozhlíží se kolem) Ne! Na to nemáme vůbec čas. Jsme bez přestávky na turné - nedávno například s Miley Cyrus.
Jaké holky se vám líbí?
Kevin: (Smích) Všichni máme naprosto stejný vkus. Líbí se nám holky, které jsou v pohodě a mají smysl pro humor, se kterými se člověk může úplně uvolnit a které mají pochopení pro naši náročnou práci. Přitom ale rozhodně neklademe velký důraz na vzhled, mnohem víc nám jde o osobnost té holky, opravdové přátelství, spolehlivost a věrnost.
Kdo jsou vaši nejlepší přátelé?
Nick: Práve teď jsou to kluci z naší kapely, John Taylor, Jack Lawless a Greg Garbowsky, kteří pocházejí z různých koutů Ameriky a se kterými už víc jak tři a půl roku společně hrajeme.
Vaši rodiče josu pořád s vámi - jsou na vás přísní?
Kevin: Docela to jde. Nechají nás dělat, co chceme, můžeme vyrážet ven s přáteli a hrát s nimi muziku. Tím nám splňují všechny naše sny. Už od začátku nás hrozně podporují. Taky se často vydíme s prarodiči. Máminy rodiče bydlí v Arizoně a tátovy v Severní Karolíně. Jsou na nás všichni hrozně hrdí a často chodí na naše koncerty.
Máte ještě nějaké sourozence?
Nick: Ano, máme ještě malého brášku Frankieho (7). Je teď v našem domě v New Yorku, kde jsme všichni vyrostli. Ale taky bydlíme v Los Angeles.
Čtyři kluci pod jednou střechou - neměli jste domě někdy ponorku?
Kevin: Hádáme se jenom hodně zřídka, snažíme se spíš navzájem respektovat a nechávat si navzájem dost svobody a soukromí. Naši rodiče nás učili, že se k sobě máme doma chovat stejně, jako na veřejnosti. Každého člověka máme respektovat, chovat se přátelsky a zůstat vždycky nohama pevně na zemi, ať už se staneme slavnými nebo ne.
Nick: Kevin a Joe se dělí o jeden pokoj, já a Frankie máme druhý. Všude máme fotky našich přátel, vzpomínky na země, ve kterých jsme byli a naše zlaté a platinové desky. Hodně hrdý jsem na můj plakát z představení na Broadwayi v New Yorku. Tady jsem v sedmi letech hrátl v muzikálu " Krráska a zvíře".
Věříte v Boha?
Kevin: Ano, jsme věřící křesťané, pravidelně navštěvujeme bohoslužby a modlíme se na nich. Naše víra nám všem pomohla překonat nejtěžší chvíle našeho života.
Co se stalo?
Kevin: Nastal den, kdy jsme se všichni dozvěděli, že Nick trpí cukrovkou. Byl to pro celou naši rodinu obrovský šok - měli jsme o něj hrozný strach.
Nick: Začalo to v listopadu 2005, kdy jsem najednou během několika málo týdnů shodil asi deset kilo. Doktor mi zjistil hrozivě špatné hladiny krevního cukru. A pak přišla ta zdrcující diagnóza! Od té doby mám inzulínovou pumpu, která mi byla z venku voperována na pravý kyšel. Je to infúzní aparát velký asi jako mobil. Je to sice dost těžké, protože cukrovka je nevyléčitelná nemoc, ale já děkuju bohu, že i přesto můžu být členem Jonas Brothers a dělat muziku!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám skupina Jonas Brothers?

Ano,Strašně 80.2% (162)
Ujdou 9.4% (19)
Nemusím je 4.5% (9)
Ne,jsou strašní 5.9% (12)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama